آرمیتاژ گلشن

آرمیتاژ گلشن | یکی از لوکس ترین مراکز خرید شهر مشهد

از زمان قدیم تا کنون افراد مشهد را به عنوان مقصدی برای سیاحت و زیارت در نظر می‌گرفتند؛ چراکه گردش در بازارچه‌های محلی و مراکز خرید این کلان شهر می‌تواند سوغاتی‌های چشم نوازی را برای شما نمایان سازد. شهر مشهد برای تمامی افراد محبوب است؛ زیرا سوغاتی‌های بومی و محلی موجود در این منطقه، می‌تواند تمام افراد را از سنین مختلف به وجد آورد. اگر برای نخستین بار به مشهد سفر می‌کنید، باید بدانید تفاوتی ندارد که شما چه می‌خواهید خریداری کنید؛ چون تمامی این مراکز می‌توانند از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را برای شما فراهم نمایند. به همین منظور در این مقاله از مجله سفر گردشرو تصمیم گرفتیم تا مرکز خرید آرمیتاژ که جزء بهترین مراکز خرید مشهد می باشد را مورد بررسی و معرفی قرار دهیم. پس اگر قصد خرید سوغات و یا محصولات دیگر را از مشهد دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

بهترین مراکز خرید مشهد

مرکز خرید آرمیتاژ گلشن

اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که تنها به خرید اهمیت نمی‌دهید و معماری مراکز خرید برایتان حائزاهمیت است، با ما همراه شوید تا به معرفی یکی از لوکس‌ترین برج‌های تجاری مشهد بپردازیم. برج تجاری آرمیتاژ را می‌توان یکی از بلندترین و باشکوه‌ترین مراکز خرید این شهر دانست؛ چراکه شما می‌توانید ابهت و عظمت آن را از خیابان گلشن مشاهده کنید. این برج دارای ۳۴ طبقه بوده که هر کدام از بخش‌ها به فروش کالا‌های لوکس و در عین حال مقرون به صرفه مشغول هستند.

 

شما می‌توانید به تنهایی یا همراه خانواده در این طبقات گشت‌زده و به بازدید از کالا‌هایی چون محصولات چرمی، طلا، البسه، عطر، لوازم بهداشتی-آرایشی و… بپردازید. چنانچه پس از خریدی دلچسب احساس گرسنگی کردید، می‌توانید خود را به فودکورت آنجا دعوت کنید. اگر می‌خواهید مزه یک غذا برای مدنی طولانی در مخیله شما باقی بماند، می‌توانید از منوی استثنایی این رستوران استفاده کرده و از نمایی جذاب لذت ببرید. برای دوستان علاقه‌مند به تماشای فیلم‌های سینمایی پیشنهاد می‌کنیم سری به طبقه پنجم این برج‌زده و از پردیس سینمایی جوان‌پسند این مجموعه بهره‌مند شوید.

در نهایت باید بدانید که این مجموعه می‌تواند به شما تضمین گذراندن یک روز خوب، شاد و دل‌انگیز را دهد؛ زیرا مدیریت و تمامی کارکنان این مجموعه با نگاهی موشکافانه در جهت فراهم نمودن بهترین امکانات تلاش می‌نمایند.

  • نشانی: ایران، استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه وکیل آباد، بلوار هفت تیر، خیابان گلشن، نبش هفت تیر ۸
  • شماره تماس: ۰۵۱۳۱۹۰۵

دیدگاهتان را بنویسید